ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2015 m. gruodžio 25 d., penktadienis

Jono Pauliaus II piligrimų centras kviečia į Europos jaunimo žiemos susitikimą Valencijoje
KUR: Kaunas

Jono Pauliaus II piligrimų centras kviečia keliauti į Taizé bendruomenės organizuojamą Europos jaunimo žiemos susitikimą Valencijoje. Kelionės data 2015 m. gruodžio 25–2016 m. sausio 5 d. Planuojama kelionės auka: 300 eurų.

Registracija mob. 8 693 96 589, el. p. ievapilk@gmail.com Daugiau informacijos mob. 8 686 15 225 arba piligrimyste.lt, www.taize.fr/lt

Bendra susitikimo programa

2015 m. gruodžio 28 d., pirmadienis

Ryte – atvykimas ir priėmimas Valensijoje. Pirmas susitikimas su priimančios parapijos bendruomene ir priimančia šeima. Pamaldos katedroje ir didelėse palapinėse Turijos sode.

2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, gruodžio 30 d., trečiadienis, ir gruodžio 31 d., ketvirtadienis

Rytinės pamaldos priimančiose parapijose, po jų – pokalbiai grupelėse ir susitikimai su vietos bendruomenės aktyvistais. Pietūs Turijos sode.

Vidurdienio pamaldos bažnyčiose Valensijos centre. Po pietų miesto centre vyks teminiai susitikimai socialinio aktyvumo, tikėjimo ir dvasinio gyvenimo, meninės kūrybos ir kitomis temomis.

Gruodžio 31 d. šalių susitikimai.

Vakarienė (valgomas anksčiau išdalintas maisto davinys), po jos pamaldos katedroje ir Turijos sode. Maldos vigilija už taiką pasaulyje, po jos – „Tautų šventė“ priimančiose parapijose.

2016 m. sausio 1 d. penktadienis

Ryte pamaldos/Eucharistijos šventimas priimančiose parapijose, po jų - pietūs šeimose. Išvykimas - nuo 17 val.

Taize