ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2016 m. birželio 3 d., penktadienis

Kviečiame registruotis į parapijų zakristijonų (iki 06 03 d.), vargonininkų (iki 06 10 d.) rekolekcijas Palendriuose
KUR: Palendriai

REKOLEKCIJOS PARAPIJŲ ZAKRISTIJONAMS

Rekolekcijos parapijų zakristijonams „Liturgija – mokslas ir gyvenimas“ vyks birželio 7–8 d. Palendrių Šv. Benedikto vienuolyne, jas ves vienuolyno broliai.

Registracija jau prasidėjo ir vyks iki birželio 3 d.

REKOLEKCIJOS PARAPIJŲ VARGONININKAMS

Rekolekcijos parapijų vargonininkams „Nuo asmeninio iki misionieriško atsivertimo“ vyks birželio 14–15 d. Palendrių šv. Benedikto vienuolyne, jas ves vienuolyno broliai.

Registracija jau prasidėjo ir vyks iki birželio 10 d.

-------------------

KITA INFORMACIJA apie rekolekcijas

Rekolekcijos nemokamos. Maitinimu bus pasirūpinta. Atsivežti reikia tik patalynės užvalkalus ir Jums reikalingiausius daiktus.

Kviečiame registruotis mob. 8 673 223 46 arba el. paštu kn.renginiai@gmail.com.

Svarbu! Registruojantis prašome nurodyti, ar turite kaip atvykti, ar vyksite automobiliu ir galėtumėte paimti dar kelis pakeleivius.

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija