ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. sausio 31 d., antradienis

ARKIVYSKUPIJOS muziejuje - kilnojamoji paroda „Iš praeities šiandienai“ apie dekanatų architektūros, dailės savitumą (iki sausio 31 d.)
KUR: Kaunas

Baigiantis jubiliejiniams Kauno arkivyskupijos įkūrimo 90-mečio metams, kilnojamoji stendinė paroda „Iš praeities šiandienai“, apkeliavusi visus diecezijos dekanatus (buvo eksponuojama Šiluvoje, Jurbarke, Ukmergėje, Jonavoje, Raudondvaryje ir Kėdainiuose), sugrįžta į arkivyskupijos centrą. Parodoje pristatomi vertingiausi ir įdomiausi kiekvieno dekanato religinės dailės ir architektūros savitumai bei išskirtinio tikinčiųjų pamaldumo susilaukiantys kūriniai. Nuo š. m. gruodžio 17 dienos iki 2017 m. sausio 31 dienos paroda eksponuojama Kauno arkivyskupijos muziejuje.

Gruodžio 17 d., šeštadienį, nuo 15 iki 18 val. kviečiame užsukti į Kauno arkivyskupijos muziejų (M. Valančiaus g. 6, Kaune) susipažinti su mūsų arkivyskupijos dailės ir architektūros paveldu, pabendrauti su parodos rengėjais ir pasivaišinti karšta kava bei arbata.

Parodos rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Lietuvių katalikų religinė šalpa, Kauno arkivyskupija, Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, Kauno Šv. arkangelo Mykolo (įgulos) rektoratas, Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) rektoratas, Kauno Švč. Mergelės Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapija.

Partneriai: Kauno arkivyskupijos kurija, Kultūros paveldo centras, Kauno apskrities viešoji biblioteka
Parodos rengėjas: Kauno arkivyskupijos muziejus