ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. birželio 9 d., penktadienis

KAJC: jaunimo SPORTADIENIS Palemone (informacija atnaujinta)
KUR: Kaunas

Kartą per metus vyksta neeilinis įvykis - SPORTADIENIS! Jei mėgsti krepšinį, futbolą, estafetes, balionėlių karą, šokti palaikymo komandoje ar tiesiog linksmintis su draugais, ši diena skirta Tau!

Nedvejok ir atvažiuok atidaryti VASAROS ir ATOSTOGŲ sezono, pakvėpuoti grynu Palemono oru! Laukiam Tavęs, jei Tau 13 arba daugiau metų.

Programa

11.00 Registracija.

12.00 Šv. Mišios.

13.00 Pietūs.

14.00 Sportas (krepšinis, futbolas, lėkščiasvydis, kvadratas, komandiniai žaidimai).

18.30 Vakarienė.

19.00 Apdovanojimai.

19.30 Koncertas (grupė „LEAV“).

REGISTRACIJA išankstinė. Registracijos anketa >>

Nepilnamečiams svarbu su savimi turėti tėvų leidimą. Kviečiame prisidėti dalyvio auka: 2–3 Eur. Ši auka neturėtų jums tapti kliūtimi dalyvauti Sportadienyje!

Informacija: boskosportadienis@gmail.com ir mob. 8 674 917 22 (Agnė).

Renginį organizuoja Palemono parapija, Kauno I dekanato jaunimo centras, Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras.

sportadienis