ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. gegužės 16 d., antradienis

KAJC renginiai su misionieriais iš Jungtinės Karalystės (jaunimo vakaras ir vadovų seminaras) (gegužės 16–17 d.)
KUR: Kaunas
Gegužės 16 d. jaunimo vakare su svečiais iš anglikonų Bažnyčios – apie šiandienius gyvenimo iššūkius, tikėjimo svarbą, skirtingą Bažnyčios patirtį čia ir svetur. Vakarą baigsime šlovinimu ir malda.

Gegužės 17 d. jaunimo lyderių mokymuose svečiai dalysis apie lyderystę, sekimą Kristumi, iššūkius ir galimus sprendimo būdus darbe su jaunimu. Taip pat turėsime diskusijos galimybę. Vakaro pabaigoje vyks maldos ir šlovinimo vakaras.

Svečiuose: anglikonų vikaras; šlovinimo tarnystės vadovas; „Fusion“ bendruomenės, atsakingos už studentų sielovadą Anglijoje, komandų vadovas; istorijos mokytojas; pastoriai, atsakingi už misijas ir jaunimo sielovadą savo bažnyčioje.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija, el.p. info@kajc.lt