ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. birželio 7 d., trečiadienis

Karmelitiškojo dvasingumo ir ispanų literatūros perlai lietuviškai! Knygų pristatymas Vilniuje ir Kaune
KUR: Kaunas

Paštuvos seserys basosios karmelitės kviečia į į karmelitiškojo dvasingumo ir ispanų literatūros perlu tituluojamų knygų – šv. Jėzaus Teresės „Tobulumo kelio“ ir šv. Kryžiaus Jono „Šviesos ir meilės posakių“ – pristatymą.

Birželio 6 d. 19 val. Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje.

Birželio 7 d. 19.30 val. Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g. 5).

Renginyje dalyvaus ispanas tėvas karmelitas Luis Arostegui Gamboa, knygų vertėja ses. Ieva OCD, redaktorė Elvyra Kučinskaitė, ses. Laima OCD, br. Valdas OCD, dr. Aurimas M. Juozaitis, dr. Valdas Mackela ir kiti.

Išsamiau žr. www.karmelites.lt >>