ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. spalio 17 d., antradienis

Kauno Švč. Sakramento bažnyčios Nukryžiuotojo Jėzaus vitražo pristatymas Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje (perkelta iš rugsėjo 26 d.)
KUR: Kaunas

14 val. Nacionaliniame Mikalojaus Konstantino Čiurlionio dailės muziejuje (Putvinskio g. 55, Kaunas) bus pristatomas Kauno Švč. Sakramento bažnyčiai grąžintas ir restauruotas Nukryžiuotojo Jėzaus vitražas (Austrija 1881 m.).

Tai vienas seniausių ir vertingiausių vitražų Lietuvoje, kurį iš Sankt Peterburgo dvasinės akademijos kartu su 4 evangelistų vitražais 1934 m. įsigijo Kauno Švč. Sakramento (Dievo Kūno) bažnyčia. Nukryžiuotojo vitražo kairiajame apatiniame kampe esanti signatūra GEYLING / WIEN priklauso garsioms austrų stiklo dirbtuvėms, įkurtoms austrų tapytojo Carlo Geylingo (Franz Carl Michael Geyling, 1814–1880) 1841 m. Vienoje.

Daugiau informacijos >>

Kviečiu dalyvauti.

Įėjimas pro centrines muziejaus duris iš V. Putvinskio gatvės.

Kauno Švč. Sakramento bažnyčios rektorius kun. Jonas Stankevičius

Nukryžiuotasis Jėzus