ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. lapkričio 16 d., ketvirtadienis

II seminaras parapijų vargonininkams (informacija patikslinta)
KUR: Kaunas

Seminaras „Bendruomeninis giedojimas“ vyks 10–16 val. Šv. Jono Krikštytojo pastoracijos centre (Papilio g. 5) (arba arkivyskupijos kurijoje). Seminarą ves Vita LIAUDANSKAITĖ-VAITKEVIČIENĖ, Kauno arkikatedros chorų „Cantate“ ir „Veritas“ vadovė, Kauno sakralinės muzikos mokyklos liturgijos ir meno vadovė, Kauno kunigų seminarijos giedojimo dėstytoja bei „Marijos radijo“ muzikos redaktorė. Būtina registracija.

El. p. kn.renginiai@gmail.com

Tel. (pasiteirauti) 8 673 223 46 arba 8 (37) 409 029

Registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, parapiją ir kontaktus (el. paštą arba telefoną).

Plačiau apie 2017 m. ugdymo seminarų ir rekolekcijų ciklą parapijų bendradarbiams „Kad Tavo namuose būtų gera ir jauku“ >>

Arkivyskupijos kurijos sielovados komanda