ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2018 m. kovo 25 d., sekmadienis

VIEŠPATIES KANČIOS (Verbų) sekmadienis. Pamaldos Kauno arkikatedroje
KUR: Kaunas

...

Verbų, arba Viešpaties Kančios, sekmadienį Bažnyčia mini pergalingą Jėzaus įžengimą į Jeruzalę prieš savo kančią. Bažnyčiose laiminamos verbos ir einama procesija. Evangelijoje skaitoma mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus kančios istorija.

Verbų sekmadieniu prasideda Didžioji savaitė, kai švenčiame didžiuosius Viešpaties kančios, mirties ir prisikėlimo slėpinius.

Kauno arkikatedroje 12 val. iškilmingai liturgijai vadovauja Kauno arkivyskupas Lionginas VIRBALAS. Prieš šv. Mišias einama procesija.

16.30 val. arkikatedroje Kauno styginių kvartetas atliks F. J. Haydno kūrinį „Septyni paskutiniai Jėzaus Kristaus žodžiai“.