ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2019 m. sausio 18 d., penktadienis

Maldos už krikščionių vienybę aštuondienis (sausio 18–25 d.)
KUR: Kaunas

Ekumenines

Sausio 18–25 d. – MALDOS UŽ KRIKŠČIONIŲ VIENYBĘ AŠTUONDIENIS. Šią ekumeninės maldos savaitę kartu susirinkdamos krikščioniškos bendruomenės ir bendrijos įvairiose pasaulio dalyse meldžia regimesnės Kristaus Bažnyčios vienybės. Prieš 110 metų tokį ekumeninės maldos aštuondienį 1908 m. pirmąkart pasiūlė tėvas Paulas Watsonas (Niujorke, Graymoore).

EKUMENINĖS PAMALDOS

Sausio 24 d. 18 val. Evangelikų liuteronų Švenčiausiosios Trejybės bažnyčioje (Muitinės g. 8A, Kaunas).

2019 m. Ekumeninių pamaldų tema – TIK TO, KAS TEISU, TEISINGAI TESIEKSI“ (Įst 16, 18–20).

Medžiagą šių metų Maldos už krikščionių vienybę savaitei ir visiems metams rengė Indonezijos krikščionys. Ji spausdinama „Bažnyčios žiniose“, 2018 nr. 11–12. p. 28 >>

Straipsnių ekumizmo tema rasite ir 2019 m. sausio „Artumoje“.