ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2020 m. vasario 27 d., ketvirtadienis

JEI TIKI, kad Dievas gali... Ateik melstis už Kauną ir Lietuvą. Šlovinimo vakaras Kaune
KUR: Kaunas

...

Šiuose atviruose visiems maldos vakaruose – Miesto misijose dėl visų jo gyventojų – laukiamas kiekvienas.

Juose šlovinama, adoruojamas Švenčiausiasis Sakramentas, meldžiamasi už miestą, visos Lietuvos žmones ir save pačius, yra galimybė atlikti išpažintį arba tik pasikalbėti su kunigu dvasiniais klausimais.

Vyksta Kaune, Švenčiausiosios Trejybės (seminarijos) bažnyčioje (Rotušės a. 22, įėjimas prie arkivyskupijos kurijos vartų) paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais. Pradžia – 19 val. Trukmė – apie valandą (užsukti į bažnyčią ir prisijungti galima bet kuriuo metu).