ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2020 m. balandžio 1 d., trečiadienis

KAJC: šv. Mišios jaunimui ir už jaunimą (tiesioginė transliacija)

...

„Jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus“ (Jn 8, 32).

Pasilikdami namuose, suvokiame, kokios ypatingos dovanos yra apkabinti draugus, susitikti maldai koplyčioje, palinkėti ramybės spaudžiant ranką ar suptis ant KAJC sūpynės.

Šį pirmąjį mėnesio trečiadienį melskimės drauge nuotoliniu būdu ir priimkime dvasinę komuniją. 18 val. šv. Mišių tiesioginė transliacija iš Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapijos. Jaunimo centro kapelionas kunigas Liutauras Vilėniškis jose melsis už Lietuvos jaunimą. Melsimės ir mes, prašydami vilties ir pasitikėjimo Viešpačiu.

Norintieji atlikti išpažintį ar pasikalbėti – susisiekite su kapelionu kun. Liutauru asmeniškai (mob. 8 643 99 659).

Likime namuose, susitikdami šv. Mišiose!

Arkivyskupijos Jaunimo centro informacija