ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2020 m. gegužės 23 d., šeštadienis

MERGELĖ MARIJA – ŠVIESOS IR VILTIES NEŠĖJA. Nuotolinis pokalbis apie Mariją – Bažnyčios Motiną
KUR: Šiluva

Gegužės mėnesio vakarais – nuotoliniai pokalbiai apie Švč. Mergelės Marijos slėpinį. Gegužės 23 d. dalyvauja diak. dr. Benas Ulevičius. Tema „Marija – Bažnyčios Motina“. Pradžia 20 val. Pokalbis vyks iš Kauno, nuo Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios stogo.

Transliacija Katalikų medijų centro jutubo kanalu >> Tai pat Diena Media News kanalais: kaunodiena.lt, diena.lt ir klaipeda.diena.lt

...

Mes, katalikai, mylime Mariją ir negailime jai gražiausių titulų. Vienas iš jų – Motina. Vadiname ją Dievo Motina, žmonijos Motina, Bažnyčios Motina. Tai nėra tik jausmingi žodžiai, bet kruopščiai išpuoselėta kalba, įsišaknijusi Šventajame Rašte. Pažvelkime į mūsų Motiną nauju žvilgsniu. Susipažinkime su biblinėmis šio titulo ištakomis. Pagaliau, užduokime sau klausimą, ką kiekvienam iš mūsų reiškia turėti tokią Mamą Danguje.