ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2021 m. balandžio 25 d., sekmadienis

BAZILIKOS titulo 100-mečio paminėjimas Kauno arkikatedroje (su transliacija)
KUR: Kaunas

...

Šiuo velykiniu laiku minime dar vieną Kauno arkivyskupijos bei jos vyskupo sosto – arkikatedros – džiugią istorinę sukaktį: šešių šimtmečių šventovės istorijoje švenčiame 100 metų nuo tada, kai tuomet dar Žemaičių vyskupijos katedrai buvo suteiktas garbingas bazilikos titulas.

Šis džiugus minėjimas Kauno arkikatedroje rengiamas balandžio 25 dieną, Gerojo Ganytojo, Maldos už pašaukimus ir Pasaulinės gyvybės dienos sekmadienį. Plačiau pranešime „Lygiai prieš 100 metų Kauno katedrai suteikta bazilikos titulo garbė“ >>

Vis dar ribojant tikinčiųjų skaičių bažnyčiose dėl karantino, iškilmės bus tiesiogiai transliuojamos Kauno arkivyskupijos vaizdo kanalais bei Delfi TV.Transliacijos nuoroda >>

11.30 val. pranešimas apie istorines bazilikos titulo suteikimo aplinkybes, dvasinę reikšmę. Skaito dr. Vaida Kamuntavičienė.

12 val. iškilminga Eucharistija. Vadovauja arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

13 val. sakralinės muzikos koncertas. Kauno vokalinis kvartetas, mušamieji (Benas Muntrimas) ir vargonai (Dalia Jatautaitė).

Nuotrauka Gedimino Jono Urbono