ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2012 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

KRISTAUS PAAUKOJIMAS (Grabnyčios). Padėka Dievui už pašvęstąjį gyvenimą. Iškilmės arkikatedroje
KUR: Kaunas

10 val. šv. Mišios ir procesija su žvakėmis arkikatedroje bazilikoje. Liturgijai vadovauja Kauno arkivyskupas metropolitas S. Tamkevičius SJ. Dalyvauja vyrų ir moterų pašvęstojo gyvenimo kongregacijų Kaune broliai ir seserys.

Šią dieną, minėdami dvylikamečio Jėzaus pagal Mozės Įstatymą paaukojimą Dievui šventykloje, į kurią jis, praėjus 40 dienų po gimimo, buvo atneštas savo tėvų Juozapo ir Marijos, taip pat meldžiamės už vienuolius, vienuoles, paaukojančius Dievui savo gyvenimą, prašome Viešpatį naujų pašaukimų, dėkojame Jam už šį Bažnyčiai taip reikalingą dvasinį pašaukimą.