ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2012 m. balandžio 29 d., sekmadienis

KAŠC: kviečiame švęsti GYVYBĖS DIENĄ
KUR: Kaunas

Kiekvienais metais, norėdami prisiminti ir priminti vieni kitiems kiekvieno žmogaus gyvybės vertę, paskutinį balandžio sekmadienį švenčiame pasaulinę GYVYBĖS dieną.

Pasaulinę GYVYBĖS dieną paragino švęsti pal. Jonas Paulius II savo enciklikoje „Evangelium vitae". Būtent jam mes turime dėkoti už gyvybės kultūros skatinimą. Ta diena - tai mūsų apmąstymo apie gyvybės slėpinį diena, apie tai, iš kur šioje žemėje atsirado žmogus ir kur jis keliauja.

Kauno arkivyskupijos Šeimos centras kviečia paminėti GYVYBĖS dieną, melstis, kad galėtų gimti ir būtų su meile priimtas kiekvienas pradėtas kūdikis, kad būtų rūpinamasi sergančiais ir kenčiančiais, kad būtų rūpestingai globojami seni žmonės.

• Šią savaitę Kauno miesto lauko ekranuose (SAVAS ir Birštono g./Karaliaus Mindaugo g. sankryža) transliuojamas reklaminis vaizdo klipas, skirtas Gyvybės dienai.>>

• Bendradarbiaujant su Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru moksleiviams vedamos pamokėlės gyvybės apsaugos tema.

• Balandžio 29 d. 16 val. – Vytauto Didžiojo bažnyčioje sakralinės džiazo muzikos koncertas.