ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2022 m. gruodžio 3 d., šeštadienis

Giraitės Šventosios Šeimos parapijos šventė pradedant bendruomenės veiklą
KUR: Giraitė

Atsižvelgdamas į pasikeitusią demografinę situaciją Kauno arkivyskupijoje ir siekdamas tinkamai atsiliepti į tikinčiųjų poreikius, Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas šių metų birželio 24 d. dekretu yra įsteigęs naują – Giraitės Šventosios Šeimos – parapiją.

Gruodžio 3 d., šeštadienis, II Advento sekmadienio išvakarės, jau ženklins naujosios Giraitės Šventosios Šeimos parapijos veiklos pradžią.

15 val. parapijos bažnyčios statybai skirtame sklype (Bažnyčios g. 2, Giraitės km, Užliedžių seniūnija, Kauno r. ) vyks atidarymo šventė. Joje dalyvaus Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas, Kauno II dekanato dekanas monsinjoras Augustinas Paulauskas. Parapijos klebonas kunigas Tomas Trečiokas duos priesaiką.

Naujajai parapijai priklauso Užliedžių, Giraitės, Vijūkų ir Romainių gyventojai. Jos ribas galima rasti čia >>

...