ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2023 m. sausio 29 d., sekmadienis

Monsinjoro Pranciškaus TAMULEVIČIAUS (1923–1947–2006) gimimo šimtmečio paminėjimas Kaune
KUR: Kaunas

...

Sausio 29 d., sekmadienį, 10 val. šv. Mišios Kauno Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje minint monsinjoro Pranciškaus TAMULEVIČIAUS (1923–1947–2006) gimimo 100-metį.

Šv. Mišioms vadovaus Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas, homiliją sakys kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ.

Po šv. Mišių vyks paminėjimo konferencija. Pranešimus skaitys, prisiminimais dalysis Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas, prelatas Vytautas Steponas Vaičiūnas OFS, VDU Katalikų teologijos fakulteto dekanas diakonas Benas Ulevičius, Irena Petraitienė, kiti.

Monsinjoras Pranciškus Tamulevičius gimė 1923 metų sausio 29 dieną Kaune. Jis buvo Kauno kunigų seminarijos rektorius (1993–1996), teologijos daktaras, ilgametis seminarijos dėstytojas, dvasios tėvas, nuodėmklausys.

Nuotrauka Kazimiero Dobkevičiaus, „XXI amžius“