ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. rugpjūčio 28 d., trečiadienis

Parodos „Kauno Švč. Trejybės (bernardinių) bažnyčios palikimas“ atidarymas arkivyskupijos muziejuje
KUR: Kaunas

...

Kauno arkivyskupijos muziejus (M. Valančiaus g. 6) rugpjūčio 28 d. (trečiadienį) 17 val. atidaroma senojo meno paroda „Kauno Švč. Trejybės (bernardinių) bažnyčios palikimas“ .

Ji skirta Kauno Švč. Trejybės bažnyčios statybų pradžios 400 m. jubiliejui ir bernardinių vienuolyno fundacijos 390 m. sukakčiai paminėti. Parodoje pristatomas muziejuje ir kitur išsaugotas XVII - XX a. meninis šventovės palikimas.

Ši paroda yra pirmoji iš dviejų parodų ciklo „Dingę ir išlikę: senosios Kauno moterų vienuolijos“, skirto aktualizuoti Kaune po uždarymo 1864 m. nebeatsikūrusio bernardinių vienuolyno ir iki šiol tebegyvuojančio seserų benediktinių meniniam palikimui.

Plačiau apie projektą, parodą, jos turinį bei atidarymą kviečiame skaityti Kauno arkivyskupijos muziejaus parengtame pranešime >>