ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis

Konferencija „KATALIKIŠKO ŠVIETIMO uždaviniai Lietuvoje: padėtis, perspektyvos, iššūkiai“ Kaune
KUR: Kaunas

Vyks Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g. 5; įėjimas iš Rotušės a.). Pradžia 12 val.

Kviečiami dalyvauti pedagogai, švietėjai, mokslininkai, politikos kūrėjai, visuomenininkai ir visi, kam rūpi katalikiškojo švietimo ateitis Lietuvoje.

LVK pirmininko arkivyskupo metropolito Sigito TAMKEVIČIAUS IR LVK Švietimo komisijos pirmininko vyskupo Gintaro GRUŠO KVIETIMĄ žr. čia >>

Konferencijos metu bus ieškoma atsakymų į klausimus:
• Ko Bažnyčia moko apie švietimą kaip Gerosios Naujienos skleidimo priemonę? • Kokia katalikiškų mokyklų, kitų ugdymo įstaigų būklė ir perspektyvos dabartiniame švietimo tinkle? • Koks turėtų būti katalikiškos mokyklos ugdymo būdas? • Kaip pasitelkti tūkstantmetę Bažnyčios patirtį švietimo srityje atkuriant aukščiausios ugdymo kokybės siekį Lietuvos mokykloje? • Kaip veiksmingai ugdyti tikėjimo vertybes ir formuoti pasaulėžiūrą? • Ką galime ir turime nuveikti skleisdami tikėjimą ir tiesos ieškojimo dvasią aukštojo mokslo erdvėje?

Norinčius dalyvauti prašome registruotis el. p. : vaida.kn@gmail.com jacinta.baciuskaite@lrs.lt arba mob. 8 620 99 389.