ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2012 m. gegužės 7 d., pirmadienis

Vidinio išgydymo vakaras ir dvasinio ugdymo seminaras Kaune su svečiais iš Anglijos (gegužės 7–8 d.)
KUR: Kaunas

Gegužės 7 d. 18.30 val. atviras vidinio išgydymo vakaras „Ateikime pažinti Dievą kaip savo tikrąjį Tėvą“ arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g. 5) su misionieriais Lisa ir Christopheriu Guinnessais (Anglija). Jie daugiau kaip 20 metų tarnauja vidinio išgydymo tarnystėje ir siekia Kristaus mokymo šviesoje padėti turintiems tapatybės ir bendravimo problemų, kenčiantiems dėl sužeidimų žmogiškųjų santykių ir lytiškumo srityje.

Gegužės 8 d. 10 val. ugdymo seminaras „Dievo meilės patirties svarba pastoraciniame darbe“ svečių namų „Domus Pacis“ konferencijų salėje(Papilio g. 9). Būtina registracija į seminarą tel. (37) 32 14 22, 8 699 64 631 arba el. p. pastoracija@evangelizacija.lt

Rengia Katalikų evangelizacijos centras. Kviečiami dalyvauti kunigai, vienuoliai, sielovadininkai, visi aktyviai dirbantys Bažnyčioje.