ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2012 m. liepos 15 d., sekmadienis

Tarptautinė stovykla jaunimui. Kviečia VDU KTF ir Katalikų evangelizacijos centras (liepos 15–22 d.)
KUR: Kėkštai

Vyks Kėkštų kaime (Kretingos r.), kun. H. Šulco jaunimo sodyboje.

Stovykla skirta jauniems žmonėms nuo 16 iki 35 metų, norintiems giliau suvokti savo krikščioniškąjį pašaukimą ir mokytis dalytis savo tikėjimu su kitais.

Stovyklą organizuoja VDU Katalikų teologijos fakultetas, Katalikų evangelizacijos centras ir evangelizacinė bendruomenė „Disciples of Jesus“ iš Maltos.

Norintys dalyvauti kviečiami registruotis iki liepos 5 d. el. p. sviesanaktyje.kaunas@gmail.com nurodant savo vardą, pavardę, amžių, organizaciją/parapiją/bendruomenę ir asmeninius kontaktus.

Stovyklos kaina – 400 Lt, tačiau organizatoriai turi gerą žinią: parapijų, maldos grupių, katalikiškų jaunimo centrų ir organizacijų veikloje dalyvaujančiam jaunimui bus dengiama 40–70 proc. nurodytos sumos.

Daugiau informacijos:

tel. (37) 32 14 22, Katalikų evangelizacijos centras;