ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2013 m. sausio 24 d., ketvirtadienis

EKUMENINĖS pamaldos Kaune
KUR: Kaunas

18 val. Kristaus Prisikėlimo mažojoje bažnyčioje Kaune (Aukštaičių g. 4), švenčiant Maldų už krikščionių vienybę savaitę, rengiamos Ekumeninės pamaldos.

Jose dalyvaus Stačiatikių Kauno Apreiškimo Švč. M. Marijai bažnyčios, Kauno evangelikų liuteronų Švč. Trejybės bažnyčios, Evangelikų reformatų Kauno parapijos, Kauno sentikių religinės bendruomenės, Kauno jungtinės metodistų bažnyčios, Kauno evangelikų krikščionių baptistų bažnyčios ir Krikščionių bendrijos „Tikėjimo žodis“ Kauno bažnyčios bendruomenių atstovai.

Pamaldose dalyvauti kviečiami ir visų Kauno miesto katalikų parapijų bei rektoratų atstovai.

Valentino diena KITAIP: meilė kuria šeimą

------

Juk jūs visi tikėjimu esate Dievo vaikai Kristuje Jėzuje. Ir visi, kurie esate pakrikštyti Kristuje, apsivilkote Kristumi. Nebėra nei žydo, nei graiko; nebėra nei vergo, nei laisvojo; nebėra nei vyro, nei moters: visi jūs esate viena Kristuje Jėzuje! (Gal 3, 26–28)