ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2013 m. balandžio 28 d., sekmadienis

KAŠC: kviečiame minėti GYVYBĖS DIENĄ
KUR: Kaunas

Kauno arkivyskupijos Šeimos centras, pasitikdamas kasmetinę Gyvybės dieną, kviečia į maldos savaitę apmąstant globos bei įvaikinimo temą. Kviečiame melsti šv. Juozapą, prašant jo, kaip Šventosios Šeimos, Bažnyčios ir mūsų šeimų globėjo, užtarimo šiomis intencijomis:

už šeimas, globojančias ar įvaikinusias vaikus, kad Viešpats atlygintų už jų meilės darbus, suteiktų išminties, o sunkumams užklupus jos jėgų semtųsi iš Šventosios Šeimos pavyzdžio;

už šeimas bei asmenis, abejojančius ar nedrįstančius priglausti paliktą vaiką. Kad Šventosios Dvasios apšviesti jie sugebėtų atpažinti sau skirtąjį kelią ir drąsiai juo eiti;

už be tėvų ir globėjų augančius vaikus, kad sugebėtų savo gyvenime atrasti viltį;

už visus darbuotojus, kurie rūpinasi vaikučių globos, įvaikinimo procesais, kad veiktų vedami širdies;

už mūsų visuomenę, kad nuoširdžiai priimtume, palaikytume ir stiprintume globojančias ir įvaikinusias šeimas.

Balandžio 28 d. 16 val. Kauno Švč. Mergelės Marijos Dangun Ėmimo (Vytauto) bažnyčioje (Aleksoto g. 3) Kauno Jazz SKIRMANTO SASNAUSKO QUARTET koncertas, skirtas Gyvybės dienai. Įėjimas nemokamas.