ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2014 m. spalio 24 d., penktadienis

Jėzuitų jaunimo sielovados programos MAG+S paramos koncertas Kaune
KUR: Kaunas

18 val. Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje. Tai koncertas jaunimo sielovados projektui MAG+S paremti. Surinktos lėšos bus skirtos 2015-ųjų metų jaunimo rekolekcijoms bei savanorystės misijoms finansuoti.

Kūrinius atliks Viktorija Smailytė (arfa), Saulius Karka (bosinis trombonas), Kamilė Sutkaitytė (pianinas), Vaiva Chockevičiūtė (smuikas), Vilimas Norkūnas (vargonai) ir choras „Exaudi“, kuriame aktyviai dalyvauja Kauno jėzuitų gimnazijos alumnai ir Kauno šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčios jaunimas.

MAG+S – tai tarptautinis jėzuitų globojamas jaunimo sielovados projektas. MAG+S renginių metu jaunimas dalyvauja meno, piligrimystės, dvasingumo, socialinės veiklos ir kt. praktikose. Projektas yra unikalus tuo, kad jame aktyvi veikla dera su kasdiene malda.

Po koncerto MAG+S renginių dalyviai kvies į agapę, kur dalinsis prabėgusios vasaros patirtimis. Ypatingą siurprizą pateiks MAG+S savanorystės misijos Kirgizijoje dalyviai.

Danas Viluckas, Ignaciškojo jaunimo projektų vadovas Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincija magis.projektas@gmail.com, tel. +370 685 64 263