ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2014 m. lapkričio 22 d., šeštadienis

Pamaldos Negimusio kūdikio dienai paminėti Kaune
KUR: Kaunas

Lapkričio 23-ioji – NEGIMUSIO kūdikio diena. Kauno arkivyskupijos Šeimos centras kviečia į pamaldas Kaune bei maldą kitose arkivyskupijos bažnyčiose.

Lapkričio 22 d., šeštadienį, Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje:

16 val. Švč. Sakramento adoracija.

16.30 val. Rožinis už negimusius kūdikius.

18 val. šv. Mišios už negimusius kūdikius ir jų netektį išgyvenančius tėvus. Pamaldoms vadovauja bažnyčios rektorius kun. teol. lic. Kęstutis Rugevičius.

Lapkričio 23 d., sekmadienį, kviečia vienytis maldoje ir uždegti žvakutes už negimusius kūdikius savo parapijų bažnyčiose.

Išgyvenantiems netekties skausmą dėl aborto ar persileidimo pagalbą teikia Kauno arkivyskupijos Šeimos centro Krizinio nėštumo programa: tel. (8 37) 32 11 22; el. p. laukimas@lcn