Sužadėtinių rengimo grupių archyvas

  • GRUPĖ 47 > Pradžia 2017-12-02, 10:00

    VADOVAI: Vilija ir Artūras Šlopšniai
    VIETA: Kauno arkivyskupijos Šeimos centras, Papilio g. 5, I aukštas
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV 14-18 val.

  • GRUPĖ 46 > Pradžia 2017-11-25, 11:00

    VADOVAI: Jurgita ir Vytautas Saliniai
    VIETA: Kauno arkivyskupijos Šeimos centras, Papilio g. 5, I aukštas
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV 14-18 val.

  • GRUPĖ 45 > Pradžia 2017-10-28, 11:00

    VADOVAI: Judita ir Eligijus Džežulskiai
    VIETA: Šv. Kryžiaus (karmelitų) bažnyčia
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV, 14-18 val.

  • GRUPĖ 44 > Pradžia 2017-10-26, 18:00

    VADOVAI: Dalė ir Stasys Adamoniai
    VIETA: Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika
    REGISTRACIJA: tel. +370 37 324093

  • GRUPĖ 43 > Pradžia 2017-10-21, 10:00

    VADOVAI: Vita ir Antanas Lizdeniai
    VIETA: Kristaus Prisikėlimo bazilika (Žemaičių g. 31 )
    Registruojamos parapijos teritorijoje gyvenančios arba čia besituokiančios poros tik atvykus į parapijos raštinę

  • GRUPĖ 42 > Pradžia 2017-10-21, 10:00

    VADOVAI: Aistė ir Darius Ruzgai
    VIETA: Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) bažnyčia
    REGISTRACIJA: mob. 8 630 96365, I, III, IV 14-18 val.

  • GRUPĖ 41 > Pradžia 2017-10-06, 18:00-21:00

    VADOVAI: Živilė ir Mindaugas Adviloniai, Asta Kizevičienė
    VIETA: Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčia
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV 14-18 val.

  • GRUPĖ 40 > Pradžia 2017-10-03, 18:30

    VADOVAI: Vanda ir Edmundas Petrauskai
    VIETA: Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika
    REGISTRACIJA: tel. +370 37 324093

  • GRUPĖ 39 > Pradžia 2017-09-26, 19:00

    VADOVAI: Aldona ir Jonas Petkevičiai
    VIETA: Švč. Mergelės Marijos, Rožančiaus Karalienės (Palemono)
    Registruojamos parapijos teritorijoje gyvenančios arba čia besituokiančios poros tel: 8 61405600 arba tel: 8 63096365 I, III, IV 14-18 val.

  • GRUPĖ 38 > Pradžia 2017-09-25, 18:00

    VADOVAI: Raimonda ir Gediminas Šemekliai
    VIETA: Kauno arkivyskupijos Šeimos centras, Papilio g. 5, I aukštas
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV 14-18 val.

  • GRUPĖ 37 > Pradžia 2017-09-18, 18:30

    VADOVAI: Ingrida Vuosaitytė ir Valdemaras Jazgevičius
    VIETA: Kristaus Prisikėlimo bazilika (Žemaičių g. 31 )
    Registruojamos parapijos teritorijoje gyvenančios arba čia besituokiančios poros tik atvykus į parapijos raštinę arba tel: 8 63096365 I, III, IV 14-18 val.

  • X GRUPĖ 36 > Pradžia 2017-06-18, 17:00

    VADOVAI: Laima ir Antanas Katiliai
    VIETA: Šv. Jurgio bažnyčia
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV, 14-18 val.

  • X GRUPĖ 35 > Pradžia 2017-05-22, 18:00

    VADOVAI: Laura ir Mažvydas Aleknos
    VIETA: Kauno arkivyskupijos Šeimos centras, Papilio g. 5, I aukštas
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV 14-18 val.

  • X GRUPĖ 34> Pradžia 2017-05-15, 18:30

    VADOVAI: Ingrida Vuosaitytė ir Valdemaras Jazgevičius
    VIETA: Kristaus Prisikėlimo bazilika (Žemaičių g. 31 )
    Registruojamos parapijos teritorijoje gyvenančios arba čia besituokiančios poros tik atvykus į parapijos raštinę arba tel: 8 63096365 I, III, IV 14-18 val.

  • X GRUPĖ 33 > Pradžia 2017-05-05, 18:00

    VADOVAI: Kristina ir Giedrius Gelažnikai, s. Ramutė Budvytytė
    VIETA: Kristaus Prisikėlimo bazilika (Žemaičių g. 31 )
    Registruojamos parapijos teritorijoje gyvenančios arba čia besituokiančios poros tik atvykus į parapijos raštinę

  • X GRUPĖ 32 > Pradžia 2017-04-28, 18:45

    VADOVAI: Joana ir Alvydas Muliuoliai
    VIETA: Šventosios Dvasios (Šilainių) bažnyčia
    REGISTRACIJA: tel. (37)267478, mob: 8 63096365 I, III, IV 14-18 val

  • X GRUPĖ 31 > Pradžia 2017-04-25, 18:00

    VADOVAI: Gerda ir Ramūnas Patinskai
    VIETA: Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės (Raudondvario) bažnyčia
    REGISTRACIJA: tel. +370 630 01858

  • X GRUPĖ 30 > Pradžia 2017-04-25, 18:30

    VADOVAI: Asta ir Raimondas Moliai
    VIETA: Šv. Vincento Pauliečio (Petrašiūnų) bažnyčia
    REGISTRACIJA: mob. 8 630 96365, I, III, IV 14-18 val.

  • X GRUPĖ 29 > Pradžia 2017-04-06, 18:15

    VADOVAI: Virginija ir Tomas Jundulai
    VIETA: Kristaus Prisikėlimo bazilika (Žemaičių g. 31 )
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV 14-18 val.

  • X GRUPĖ 28 > Pradžia 2017-04-05, 18:00-21:00

    VADOVAI: Živilė ir Mindaugas Adviloniai, Asta Kizevičienė
    VIETA: Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčia
    REGISTRACIJA: mob: 8 63096365 I, III, IV 14-18 val.

1 2 3 4 5 6 7 8 »»

! GRUPĖ – renkama nauja grupė.
GRUPĖ – vyksta registracija.
X – grupė užpildyta, registacija baigta.
* – pakeista data.
KAŠC – Kauno arkivyskupijos šeimos centras (nuo 2015 m. sausio – Papilio g. 5, šalia Rotušės a.).