CARITO ir Lietuvos ADVOKATŪROS dovana – NEMOKAMOS TEISINĖS KONSULTACIJOS nepasiturintiems (iki 12 09) (reikalinga registracija)
Paskelbta: 2022-11-23 13:14:31

Artėjant didžiosioms metų šventėms, Lietuvos advokatūra ir Lietuvos Caritas tiesia pagalbos ranką labiausiai nepasiturintiems Lietuvos žmonėms: nuo lapkričio 28 iki gruodžio 9 dienos įvairių teisės sričių advokatai bei jų padėjėjai nemokamai konsultuos žmones nuotoliniu būdu ar gyvai vyskupijų Carito centruose pagal išankstinę registraciją, kuri prasidėjo jau lapkričio 23 d.

7 kartą rengiamoje pro bono iniciatyvoje neatlygintinai savo teisines žinias padovanoti užsiregistravo beveik 200 advokatų ir jų padėjėjų iš visos Lietuvos.

Žmonės, norintys gauti nemokamą teisinę konsultaciją, nuo lapkričio 23 dienos iki pat akcijos pabaigos gruodžio 9-ąją turėtų kreiptis ir registruotis.

Kauno arkivyskupijos Caritas Kauno miesto, Kauno, Jonavos, Jurbarko, Kėdainių, Raseinių, Ukmergės rajonų gyventojus kviečia registruotis telefonu 8 673 223 27 (Onutė).

Plačiau apie akciją kviečiame skaityti caritas.lt 

 

Ganytojo žodis

Yra gražiai sakoma – kuo tamsesnė naktis, tuo ryškiau spindi žvaigždės. Iš tiesų, šiemet ryškiau pamatėme daugelį svarbių dalykų. Pirmiausia, kad gyvenime esama sričių, kuriose negali būti jokių kompromisų. Nors Vakaruose teisingai pabrėžiame bendro sutarimo ir bendruomeniškumo svarbą, vis dėlto įsitikinome, kad ne visuomet toks sutarimas įmanomas. O kartais, ginant tiesą, tenka atiduoti ir patį brangiausią turtą – gyvybę.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune