Keliaujanti pašaukimų stovykla 2022 (registracija iki rugpjūčio 7 d.)
Paskelbta: 2022-06-27 14:29:23

Pašaukimų sielovados bendradarbiai kviečia šių metų vasarą praleisti stovykloje „Nematomos dovanos“. Tai kelionė pėsčiomis, autobusu ir traukiniu susitinkant su įvairių pašaukimų atstovais, dalijantis įžvalgomis, maldos bendryste, kartu ieškant ir poilsiaujant.

Stovyklos pradžia Šv. Jono Krikštytojo pastoracijos centro (Papilio g. 3, Kaunas) kiemelyje rugpjūčio 11 dieną, 18 valandą, pabaiga rugpjūčio 16 dieną 11 valandą Pivašiūnuose, Žolinės atlaiduose.

Į stovyklą kviečiami ieškantys arba dar neieškantys savo gyvenimo kelio jaunuoliai (amžius 16–33 metai). Numatomos nakvynės salėse, bendrabučiuose, parapijos namuose. Daugiau informacijos tel. 8 613 13018 ( Loreta )

Kelionės maršrutas: Kauna –Kazlų Rūda –Marijampolė–Lūginė–Alytus–Pivašiūnai.
Laikas: 2022 m. rugpjūčio 11–16 d.

Stovyklos dalyvio įnašas – 60–100 €.
Registracija iki rugpjūčio 7 d. (imtinai)

REGISTRACIJOS žingsniai:

- užpildyti anketą >>;
- per 3 darbo dienas el. paštu gausite patvirtinimo laišką bei informaciją apie apmokėjimą;
- stovykloje dalyviui vieta rezervuojama tik apmokėjus pusę arba visą dalyvio įnašo sumą. Mokėjimo paskirtis: dalyvio vardas pavardė, už keliaujančią stovyklą.

Organizatoriai – Kauno arkivyskupijos pašaukimų sielovados komanda

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS