Jaunimo kelionė į Adventą – 16 km Gyvosios piligrimystės maršrutu (2021 11 27)
Paskelbta: 2021-11-30 10:04:28

Lapkričio 27 dieną, Advento išvakarėse, Jono Pauliaus II piligrimų centras kvietė jaunuolius leistis į maldą kojomis – piligrimystę! Keliavome Gyvosios piligrimystės maršrutu Lyduvėnai–Šiluva (16 km) drauge su kunigais broliais kapucinais – Mykolu Ferencu ir Tomeku Pilchu.

Kaip piligrimystės pradžioje sakė br. Mykolas, „svarbiausia, koks oras tavo širdyje“, tad mūsų neišgąsdino net staiga ištikusi žiema. Kelyje meldėmės Rožinio Džiaugsmo slėpinius, klausėmės jaunų žmonių liudijimų, sustojome sušilti pas Mockų šeimą ir galiausiai, pasiekę Šiluvą, šventėme šv. Mišias.

Labai dėkojame visiems keliavusiems kartu, Mockų šeimynai – už didžiulį svetingumą ir broliams kapucinams – už palydėjimą į Advento pradžią!

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS