Sielovados bendradarbiai aptarė veiklos kryptis naujajame sezone (2024 06 18)
Paskelbta: 2024-06-19 11:44:37

Birželio 18 d. arkivyskupijoje kurijoje į paskutinį šio sielovados sezono posėdį buvo susirinkę pagrindinių institucijų atstovai.

Posėdyje kartu su arkivyskupu Kęstučiu Kėvalu, generalvikaru vyskupu Sauliumi Bužausku, Sielovados skyriaus vadove Vaida Spangelevičiūte-Kneižiene arkivyskupijos Carito, Jaunimo, Šeimos, Katechetikos centrų, taip pat Šiluvos piligrimų  bei Jono Pauliaus II piligrimų centrų vadovai, pašaukimų ugdymo bei akademinės sielovados bendradarbės dalijosi apie ateinančio sezono veiklos kryptis ir prioritetus, kurie per vasarą dar bus toliau apmąstomi, palnuojami ir pristatomi artėjant rudens darbų sezonui.

Arkivyskupas K. Kėvalas pasidalijo tuo pačiu troškimu – kad pastoracijos centrai, visa sielovadinė veikla kuo geriau pasitarnautų parapijų veiklose, jų bendruomenėms.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojo žodis

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune