Parlamentarai Kauno kurijoje dalyvavo sinodiniame susitikime (2022 05 21)
Paskelbta: 2022-05-24 13:36:33

Gegužės 21 d., šeštadienio rytmetį, Kaunui – šių metų Europos kultūros sostinei – švenčiant gimtadienį, arkivyskupijos kurijoje grupė parlamentarų dalyvavo sinodiniame susitikime. Popiežius Pranciškus, pradėjęs Sinodą Bažnyčioje, kviečia kalbėtis ir kalbinti visus mūsų visuomenės narius bei grupes.

Arkivyskupas Kęstutis Kėvalas dėkoja Seimo nariams, atstovaujantiems Kauno arkivyskupijos teritorijoje gyvenantiems piliečiams ir atsiliepusiems į šią Bažnyčios iniciatyvą susirinkti sinodinio pokalbio. Parlamentarai gyvai dalijosi apie šiandienos Bažnyčios ir visuomenės gyvenimo aktualius klausimus. Susitikimas baigėsi Seimo nariams išreiškiant lūkestį, kad tokie sinodiniai pokalbiai galėtų vykti ir ateityje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Jėzus aiškino mokiniams apie Dievo Karalystę (plg. Apd 1, 3), o tada prakalbo jiems apie Šventosios Dvasios atsiuntimą. Ta nuostabi dovana iš aukštybių, kuri apims mokinius, yra pats Dievas, ateinantis dvasiniu būdu į mokinių tarpą. Jis toliau mokys, viską primins ir toliau ves savo bičiulius į Dangaus Karalystės pažinimą. Jis, Viešpats guodėjas, užtarėjas ir ramintojas, jau dabar nauju būdu žengia į širdis tų, kurie atsiveria šiai dangiškajai dovanai.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS