Birželio 4 d. į SEKMINES Šiluvoje – žygis su bendruomene „Jono Pauliaus II piligrimai“
Paskelbta: 2022-05-26 13:27:05

Sekminės – tai Šventosios Dvasios Atsiuntimo šventė, taip pat švenčiama kaip Bažnyčios gimtadienis. Kviečiame sutikti šias Sekmines drauge su Jono Pauliaus II piligrimų bendruomene!

Kviečiame per Sekmines keliauti Gyvosios piligrimystės maršrutu Šiaulės kalnas–Šiluva (21 km), pavakarieniauti Šiluvoje bei kartu išgyventi trumpą vigiliją – šlovinimą ir šv. Mišias  Apsireiškimo koplyčioje.

Žygyje mus lydės kun. Kęstutis Genys. Šlovinimą ves „Jono Pauliaus II piligrimų“ bendruomenė, užtarimo malda melsis sielovados bendruomenė „Gailestingumo versmė“.

Daugiau informacijos ir registraciją kviečiame žr.  >> 

 

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Ganytojo žodis

Jėzus aiškino mokiniams apie Dievo Karalystę (plg. Apd 1, 3), o tada prakalbo jiems apie Šventosios Dvasios atsiuntimą. Ta nuostabi dovana iš aukštybių, kuri apims mokinius, yra pats Dievas, ateinantis dvasiniu būdu į mokinių tarpą. Jis toliau mokys, viską primins ir toliau ves savo bičiulius į Dangaus Karalystės pažinimą. Jis, Viešpats guodėjas, užtarėjas ir ramintojas, jau dabar nauju būdu žengia į širdis tų, kurie atsiveria šiai dangiškajai dovanai.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune