SINODINIO KELIO arkivyskupijoje moderatorių dėmesiui
Paskelbta: 2022-05-25 08:48:22

Norime pakviesti Jus birželio 15 d. į baigiamąjį Sinodinio kelio Kauno arkivyskupijoje susitikimą. Jame pristatysime pagrindines ar dažniausiai pasikartojančias įžvalgas, baigiamojo dokumento mintis, taip pat norėsime išgirsti, kaip sekėsi keliauti šiame Sinodinio kelio laikotarpyje.

Susitikimo programa:

10 val. Šv. Mišios, Kauno Švč. Trejybės ( seminarijos ) bažnyčioje

11 val. Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio pristatymas ir aptarimas (Papilio g. 5, konferencijų salėje)

13.30 val. Agapė (Papilio g. 3 kiemelyje)

Labai prašytume užsiregistruoti iki birželio 1 d.

Registracijos forma >>

Nuoširdžiai laukiame Jūsų!

Dėkojame už Jūsų atsidavusią tarnystę Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio susitikimams ir troškimą išklausyti savo bendruomenių, parapijų, organizacijų žmones. Primename, kad labai laukiame Jūsų įžvalgų visomis 7-iomis Sinodo temomis iki birželio 1 d. el.paštu: sinodas@kaunoarkivyskupija.lt, vaida@kn.gmail.com

Kūrėjas mus kalbina į savo bendrystę, skatina domėtis kitu žmogumi ir bendruoju gėriu. Esame kviečiami atsiliepti į Dievo kalbinimą, į tą švelnų ir kartu tvirtą balsą. Mums reikalingas konkretus ir aiškus apsisprendimas priimti Dievą į savo širdį ir leistis Jo vedamiems.