SINODINIO KELIO arkivyskupijoje moderatorių dėmesiui
Paskelbta: 2022-05-25 08:48:22

Norime pakviesti Jus birželio 15 d. į baigiamąjį Sinodinio kelio Kauno arkivyskupijoje susitikimą. Jame pristatysime pagrindines ar dažniausiai pasikartojančias įžvalgas, baigiamojo dokumento mintis, taip pat norėsime išgirsti, kaip sekėsi keliauti šiame Sinodinio kelio laikotarpyje.

Susitikimo programa:

10 val. Šv. Mišios, Kauno Švč. Trejybės ( seminarijos ) bažnyčioje

11 val. Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio pristatymas ir aptarimas (Papilio g. 5, konferencijų salėje)

13.30 val. Agapė (Papilio g. 3 kiemelyje)

Labai prašytume užsiregistruoti iki birželio 1 d.

Registracijos forma >>

Nuoširdžiai laukiame Jūsų!

Dėkojame už Jūsų atsidavusią tarnystę Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio susitikimams ir troškimą išklausyti savo bendruomenių, parapijų, organizacijų žmones. Primename, kad labai laukiame Jūsų įžvalgų visomis 7-iomis Sinodo temomis iki birželio 1 d. el.paštu: sinodas@kaunoarkivyskupija.lt, vaida@kn.gmail.com

Kaip svarbu vėl naujai išgirsti nuostabią Kristaus PRISIKĖLIMO žinią ir švęsti drauge Velykų džiaugsmą! Dievo gailestingumas buvo parodytas mums, žemės keleiviams, kad pradžiugtų mūsų širdys, kad sustiprėtų mūsų viltis, apie kurią Tikėjimo išpažinime sakoma: „laukiu mirusiųjų prisikėlimo ir būsimojo amžinojo gyvenimo.“