Graikų apeigų liturgija (ukrainiečių k.) Kaune. Ypač kviečiami Ukrainos karo pabėgėliai
Paskelbta: 2022-03-24 09:08:29

Kaune, Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje, sekmadieniais 14 val. rengiama graikų apeigų katalikų liturgija (ukrainiečių kalba).

Dalykimės šia žinia, pakvieskime ukrainiečius, kurie galbūt prisiglaudė Jūsų parapijose, bendruomenėse, kaimynystėje ar jūsų namuose, ieško pagalbos tarp mūsų, kad būtų Viešpaties paguosti.

------

N. B. Broliai ir seserys ukrainiečiai kviečiami apsilankyti ir Šiluvos piligriminėje šventovėje. Ji garsi Švč. Mergelės Marijos apsireiškimu (XVII a. pradžioje) bei didžiaisiais Mergelės Marijos Gimimo atlaidais, kurie kasmet švenčiami rugsėjo 7–15 d.

Šiuose atlaiduose rugsėjo 10 d., šeštadienį, 16 val. Apsireiškimo koplyčioje bus švenčiama graikų apeigų katalikų liturgija (ukrainiečių k.)

Дорогі брати та сестери українці, запрошуємо вас відвідати паломницький санктуарій в Шілуві! Він відомий як місце об’явлення Пресвятої Богородиці (1608). Щороку з 7 по 15 вересня тут проходить великий відпуст на свято Різдва Пресвятої Богородиці.

Цього року під час відпусту у суботу 10 вересня об 16:00 в каплиці Об’явлення вперше українські священники, ченці Василіяни з Вільнюса, будуть служити літургію українською мовою в східному обряді.

Перекажіть це запрошення іншим, щоби разом прийти і молитися разом, вірячи, що Шілувська Мати Божа, яка впродовж віків була для Литви Заступницею, нехай і для України буде Берегинею миру та незалежності.

Українська церква молиться в Каунасі.
Запрошуємо на регулярні Богослужіння українською мовою у місті Каунасі.
Храм Гєоргія Мученика
Kauno Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčia
Адреса: Papilio g. 7, Kaunas (Біля замку)

14:00 - Літургійна молитва у ваших наміреннях.
Кожної неділі.

Можливість паркуватися на подвір’ї, заїзд з вул. Rotušės a.

Контакти українських священників: ukr.baznycia@gmail.com

+37063330310 о. Миколай Кз. (ігумен монастиря у Вільнюсі)
+37065557470 о. Тадей Г.
+37060008510 о. Миколай М.

Запрошуємо на спільну українську молитву!

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS