SUAUGUSIŲJŲ KATECHUMENATO programa pasirengti įkrikščioninimo sakramentams bei pagilinti savo tikėjimui
Paskelbta: 2021-09-13 11:18:00

Pirmasis susitikimas naujaisiais mokslo metais antradienį, rugsėjo 14 dieną, 19.00–20.30 val.

Programa vyksta antradieniais nuo rugsėjo iki birželio mėnesio Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje, Papilio g. 5, III a., 19.00-20.30 val.

Į tikėjimo kelionę jus kviečia Kauno arkivyskupijos Suaugusiųjų katechezės tarnybos komanda ir Kauno arkikatedros klebonas kun. Evaldas Vitulskis.

Telefonas pasiteirauti 8 650 10076.

Katechumenatas yra Katalikų Bažnyčios programa suaugusiems, skirta pasirengimui priimti Krikšto, Sutvirtinimo, Pirmosios Komunijos sakramentus ir pilnai įsijungti į Bažnyčios gyvenimą.

Taip pat šioje programoje labai naudinga dalyvauti tiems,
kurie vaikystėje buvo pakrikštyti ir priėmė sakramentus,
o dabar suaugę norėtų labiau pažinti ir pagilinti savo tikėjimą.

Katechumenato tikslas yra atsivertimas – proto ir širdies perkeitimas.

Daugiau informacijos www.katechezestarnyba.lt >>

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS