Sausio 21 d. papildomi Sinodinio kelio moderatorių mokymai bendruomenių, organizacijų, parapijų atstovams
Paskelbta: 2022-01-10 15:23:35

Sausio 21 dieną, penktadienį, 15 val. organizuojami papildomi Sinodinio kelio moderatorių mokymai.

Jie skiriami bendruomenių, organizacijų atstovams, taip pat parapijų Sinodinio kelio moderatoriams, kurie nedalyvavo ankstesniuose mokymuose arba turi klausimų, nori dar kartą išgirsti pristatymą.

Registracija čia >>

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS