KNYGŲ REKOMENDACIJOS iš Šiluvos: kunigas Robertas Urbonavičius apie knygą „Išpažintis kaip ant delno“
Paskelbta: 2022-11-22 12:07:22

Šiluvos piligrimų centre nuo pat įsteigimo veikia nedidelis knygynas. Ši vieta ypatinga tuo, jog knygos skaitytojams renkamos pagal kriterijus, nebūdingus madai, tendencijoms ar naujumui. Knygos kruopščiai atrenkamos konsultuojantis su leidyklomis, profesionalais ir, be abejo, pačiais skaitančiais Piligrimų centro darbuotojais ir Šiluvos šventovės dvasininkais.

Tad kviečiame panirti į naują potyrį. Šiluvoje skaitome – tai kasmėnesinės knygų rekomendacijos iš Šiluvos šventovės. Lapkričio mėnesį kviečiame drauge skaityti Paweło Krupos OP knygą „Išpažintis kaip ant delno“ (katalikuleidiniai.lt) ir pateikiame Šiluvos vikaro kunigo Roberto Urbonavičiaus knygos rekomendaciją.

Šiluvos piligrimų centro informacija

Beprasidedantis Adventas ir besiartinančios Šventos Kalėdos yra metas, kuomet prie klausyklų nusidriekia ilgesnės eilės norinčiųjų atlikti išpažintį. Nesvarbu, ar einame išpažinties tik per Kalėdas ir Velykas, ar kas dvi savaites, – visus daugiau ar mažiau kamuoja klausimai, kaip tinkamai pasiruošti išpažinčiai, ką išpažinti ir kaip.

Į šiuos ir kitus klausimus labai paprastai, be teologinės poezijos ir įmantrių aiškinimų ir su lengvo humoro doze, atsako šios knygelės autorius – lenkų dominikonų vienuolis.

Knygelė suskirstyta į penkis skyrelius pagal penkias Atgailos dalis (proga jas prisiminti), glaustai aptariama su kiekviena dalimi susiję klausimai.

Perskaitę šią knygą, sužinosime, kodėl emocijos ir jausmai nėra svarbiausi ruošiantis išpažinčiai ir ją atliekant. Rasime patarimų, kaip atlikti gerą sąžinės patikrinimą pasinaudojant penkiais pirštais. Galiausiai bus paguosti tie, kurie eidami išpažinties žino, kad ir vėl nupuls į tą pačią nuodėmę.

IŠPAŽINTIS KAIP ANT DELNO – tikrai puiki dovana pirmiausia sau ir kiekvienam, kuris trokšta, kad jo išpažintis būtų vaisingas susitikimas su Kristumi, o ne prievolė, kurią reikia atlikti.

Kun. Robertas Urbonavičius

Ganytojo žodis

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune