Kovo 10–12 d. PABĖGIMAS į Šiluvą „Angelai, kurie saugo“. Kviečia Šiluvos piligrimų centras su broliais dominikonais (registracija iki vasario 28 d.)
Paskelbta: 2023-01-12 13:57:38

Kovas – laikotarpis, kurio metu išgyvename laukimą, sumišusį su padėka. Tai atgimimą pranašaujantis laikas, kuomet vis arčiau šventų Velykų slėpinys, o šį kartą pabėgimai vyks kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Todėl kovo 10-12 d. kviečiame į Šiluvą drauge prisiminti angelus, kurie saugo, ir pažvelgti į trijų arkangelų – Mykolo, Rapolo ir Gabrieliaus nešamas žinias.

Savaitgalio dalyviai apgyvendinami Jono Pauliaus II namuose.

Kaina apsistojant dviviečiame kambaryje – 120 Eur žmogui.

Kaina apsistojant vienviečiame kambaryje – 145 Eur žmogui.

Į kainą įskaičiuota: apgyvendinimas, maitinimas tris kartus per dieną, šventinė vakarienė, sūrių degustacija, paskaitos ir susitikimai. Į kainą neįskaičiuotas atvykimas iki vietos.

Būtina registracija el. paštu info@siluva.lt iki vasario 28 d. Vietų skaičius ribotas. 

Visą programą galima rasti www.siluva.lt 

Į klausimus atsakome el. paštu info@siluva.lt arba telefonu 8 663 628 40 (Silvija)

Pageidaujant asmeninio pokalbio su vienuole, dvasininku ar išpažinties, prašome informuoti el. paštu info@siluva.lt ir suderinsime Jūsų asmeninį laiką.

 

Šiluvos  piligrimų centro informacija

Ganytojo žodis

Yra gražiai sakoma – kuo tamsesnė naktis, tuo ryškiau spindi žvaigždės. Iš tiesų, šiemet ryškiau pamatėme daugelį svarbių dalykų. Pirmiausia, kad gyvenime esama sričių, kuriose negali būti jokių kompromisų. Nors Vakaruose teisingai pabrėžiame bendro sutarimo ir bendruomeniškumo svarbą, vis dėlto įsitikinome, kad ne visuomet toks sutarimas įmanomas. O kartais, ginant tiesą, tenka atiduoti ir patį brangiausią turtą – gyvybę.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune