2018 m. priėmimas į KAUNO KUNIGŲ SEMINARIJĄ (informacija stojantiesiems. Dokumentų priėmimas iki liepos 31 d.)
Paskelbta: 2018-06-07 19:17:10

Kauno kunigų seminarija skelbia apie 2018 metų priėmimą. Stojamieji egzaminai rugpjūčio 2 d. 10 val.

Prašymai ir dokumentai priimami nuo birželio 18 iki liepos 31 d. seminarijoje (A. Jakšto g. 1, Kaunas) darbo dienomis 9–13 val. Telefonas pasiteirauti (37) 32 37 34.

Išsamiai apie stojimo sąlygas, reikalingus dokumentus žr. kks.lcn.lt >>

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

BAŽNYČIA yra išganymo sakramentas ne išrinktiesiems, privilegijuotiesiems ar šventiesiems, bet erdvė, kurioje Dievo gailestingumas atsiskleidžia visai žmonijai. <...>Popiežius PRANCIŠKUS nuolat kviečia pasiekti ir tuos, kurie pasaulyje yra palikti dėmesio, atjautos, galimybių, vilties paribiuose. DIEVAS neturi posūnių ir podukrų – dovanai išliejama Jo meilė pasiekia visus, kaip ir saulės šviesa.

Iš 2015 07 11 d. homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai