Suaugusiųjų rengimas SUTVIRTINIMO sakramentui
Paskelbta: 2019-01-30 13:12:22

Sužadėtiniai, nepriėmę Sutvirtinimo sakramento, kviečiami rengtis jiems skirtoje programoje ir priimti Sutvirtinimo sakramentą iki Santuokos, kaip reikalaujama pagal Katalikų Bažnyčios kanonų teisę.

Šią pasirengimo programą sudaro 12 teminių susitikimų, rekolekcijų diena ir asmeninis pokalbis su katechetu. Organizuoja Saugusiųjų katechezės tarnyba >>

Programa vyksta Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g. 5, III a.) du kartus per savaitę pirmadieniais ir penktadieniais 19–21 val.

PROGRAMŲ TVARKARAŠTIS:

1. Pirmas srautas – pradžia 2019 m. vasario 19 d.
2. Antras srautas – pradžia 2019 m. balandžio 2 d.
3. Trečias srautas – pradžia 2019 m. gegužės 3 d.
4. Ketvirtas srautas – pradžia 2019 m. liepos 23 d.
5. Penktas srautas – pradžia 2019 m. rugsėjo 10 d.

Informacija dėl registracijos mob. 8 650 100 76 (Rūta).

Suaugusiųjų katechezės tarnybos informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos