Švč. Sakramento bažnyčioje atnaujinama nuolatinė Eucharistijos adoracija
Paskelbta: 2020-05-21 19:06:15

Švenčiausiojo Sakramento bažnyčioje vėl vyksta nuolatinė Eucharistijos adoracija.

Nuo 7 val iki 21 val įėjimas iš Vilniaus gatvės (greta požeminės perėjos įeinant pro vartelius ir šonines duris).
Nuo 21 val iki 7 val įėjimas nuo Maironio gimnazijos.

Visi esate laukiami – pagarbinti Jėzaus Eucharistijoje ar net tapti įsipareigojusiu adoracijos dalyviu.

Rektorius kun. Petras Gytis Stumbras +370 674 799 73.
Adoracijos koordinatorės: ses. Morta +370 621 633 18; ses. Aloyza +370 617 719 57.

Kaip svarbu vėl naujai išgirsti nuostabią Kristaus PRISIKĖLIMO žinią ir švęsti drauge Velykų džiaugsmą! Dievo gailestingumas buvo parodytas mums, žemės keleiviams, kad pradžiugtų mūsų širdys, kad sustiprėtų mūsų viltis, apie kurią Tikėjimo išpažinime sakoma: „laukiu mirusiųjų prisikėlimo ir būsimojo amžinojo gyvenimo.“