Spalio 28 d. koncertas Vilniuje dienraščio bernardinai.lt veiklai paremti
Paskelbta: 2021-10-20 10:50:30

Spalio 28 d. 19 val. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje nepaprastas, įkvepiantis ir prasmingas metų įvykis – koncertas dienraščio Bernardinai.lt veiklai paremti

J. S. Bacho ir K. F. E. Bacho, G. Puccinio, B. Dvariono, G. Bizet ir kitų autorių kūrinius atliks VDU kamerinis orkestras, dir. Vytautas Lukočius, Paulius Grigonis (vargonai), Gabija Maknavičiūtė-Janavičienė (fortepijonas), Ieva Barbora Juozapaitytė (sopranas), Vaidas Vyšniauskas (tenoras), Jonas Sakalauskas (baritonas), Girmantė Vaitkutė (vokalas), Birutė Asevičiūtė (fortepijonas), Andrej Polevikov (fortepijonas).

Plačiau kviečiame skaityti bernardinai.lt >>

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS