Nepilnamečių ir pažeidžiamų asmenų apsaugos gairių pristatymas dirbantiesiems (registracija)
Paskelbta: 2021-11-15 17:11:36

Gruodžio 2 d. 10.30–13.30 val. Kauno arkivyskupijos salėje  (Papilio g. 5) vyks Nepilnamečių ir pažeidžiamų asmenų apsaugos gairių pristatymas.

Kviečiami dalyvauti bažnytinėse institucijose dirbantieji, ypač tie, kurių tarnytė susijusi su nepilnamečiais ir pažeidžiamais asmenimis.

Registracija užpildant šią formą >>

Kauno arkivyskupijos kurijos informacija

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS