Rugpjūčio 3–14 d. katalikiškas vasaros festivalis jaunimui WELCOME TO PARADISE (Prancūzija)
Paskelbta: 2018-05-08 11:16:10

Ką veiksi vasarą? Gal nori kartu patirti naujų nuotykių? Kviečiame kartu važiuoti į katalikišką jaunimo festivalį Prancūzijos kalnuose! Festivalis WELCOME TO PARADISE skirtas jaunimui nuo 18 iki 30 metų. 

Galėsi kasdien susikurti savo dieną! Programoje Tavęs laukia daugiau nei 50 skirtingų pasirinkimų: vandens pramogos, įkvepiančios paskaitos, teatras, sportinės užduotys, koncertai, šlovinimas, darbo grupės, kūrybinės dirbtuvės, teologija, filosofija, vakarėliai, baidarės, vandens slidės, parasparniai, paplūdimys... ir jaunimas iš visos Europos. Kasdienis Eucharistijos šventimas, dvasiniai pokalbiai ir adoracija. Stovyklavietė įsikūrusi Alpių kalnuose ant ežero pakrantės.

Išvyksime rugpjūčio 3 d., grįšime į Lietuvą rugpjūčio14 d.
Dalyvio įnašas už kelionę – 290 Eur (kelionės išlaidos, festivalio mokestis lietuviams – už apgyvendinimą, maitinimą).

Vaizdo įrašas >> 

Registracija: https://goo.gl/forms/npi38mkhpa5Ff3sG3

Daugiau informacijos: festivalisparadise@gmail.com , mob 8 603 592 81 (Kaunas) arba mob. 8 658 589 66 (Vilnius)

Kita galimybė – SUMMER SCHOOL
Liepos 10 d. – rugpjūčio 19 d. Tai yra 3 ar 6 savaičių bendruomenės gyvenimo patirtis: trys savaitės krikščioniškos formacijos (mokymai, malda, bendruomeninis gyvenimas), 1 sav. pasirengimas festivaliui, 1 sav. savanorystė festivalyje WELCOME TO PARADISE, 1 sav. tylos rekolekcijos pagal ignaciškąjį dvasingumą. Kaina 550 Eur.

Daugiau žr. vaizdo įraše >>.

Plačiau apie renginį: www.welcometoparadise.fr

Organizuoja:
Vilniaus akademinės sielovados centras
VDU akademinė sielovada
Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras

 

 

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune