Slaugos ir pagalbos mokymų ciklas „Gailestingai veik!“ Kaune
Paskelbta: 2019-11-26 09:49:39

Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijoje vyksta Slaugos ir pagalbos neįgaliesiems bei negalintiems apsitarnauti namuose mokymų „Gailestingai veik!“ ciklas.

Bus mokoma prižiūrėti neįgalius ir negalinčius apsitarnauti asmenis namuose, saugiai juos slaugyti. Klausytojai bus supažindinti su ligonių bendravimo ypatumais, suteikiami slaugos ir pagalbos pagrindai, nagrinėjami įvairūs ligonių sielovados aspektai. Sėkmingai baigusiems mokymų ciklą išklausius teorinę dalį bei atlikus savanoriškos veiklos praktiką, išduodami pažymėjimai.

Mokymai nemokami, visi dalyviai vaišinami arbata ir sausainiais.

Pirmasis įvadinis susitikimas gruodžio 2 d. 18 val.  tema „Bažnyčios kvietimas veikti“. Paskaitą skaito  Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius vyskupas Algirdas Jurevičius.

Mokymus organizuoja Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos Pagalbos namuose tarnyba.

Daugaiu informacijos teirautis: tel. 37 323 548, 8 676 383 33 arba el.paštu lc.slauga@gmail.com

 

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune