Spalis – MISIJŲ MĖNUO. ROŽINIO maldos iniciatyva
Paskelbta: 2020-09-24 10:29:48

Spalis – Švč. Mergelės Marijos Rožinio ir Misijų mėnuo. 2020 m. Misijų mėnesio tema  – „Štai aš – siųsk mane!“ (Iz 6, 8). Misijų sekmadienį – Pasaulinę misijų dieną – šiemet švenčiame spalio 18-ąją.

„Šiais Covid-19 pandemijos paženklintais 2020-aisiais, kurie galėtų būti užsisklendimo metais, esame Dievo kviečiami tapti pasaulio misionieriais. Drauge su pranašu Izaiju atsakome: „Štai aš! Siųsk mane!“ (Iz 6, 8). Esame siunčiami į pasaulį, esame pašaukti apsaugoti ir išgelbėti Žemę, kurioje gyvename. Atverkime savo širdis Dievo mums skirtai misijai“, – sako NACIONALINĖ MISIJŲ tarnyba apie šių metų Misijų mėnesį ir jo iniciatyvas, tarp jų ir Rožinio maldą,  žr. misijos.katalikai.lt 

Apie visa tai plačiau pranešime:  

BAŽNYČIA YRA MISIONIERIŠKA IŠ PRIGIMTIES. NACIONALINĖS MISIJŲ TARNYBOS KVIETIMAS >>  

 

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune