Dėl pamaldų Raseinių rajone paskelbus karantiną
Paskelbta: 2020-10-09 10:13:13

 LR Vyriausybei paskelbus karantiną Raseinių rajone, tikintieji teiraujasi, ar bažnyčios nebus uždarytos, ar vyks šventosios Mišios bei kitos pamaldos.

Todėl pranešame, kad bažnyčios bus atviros kaip įprastai, pamaldos vyks įprastu laiku, o juose kviečiami dalyvauti visi, kas nejaučia ligos simptomų ir laikosi visų numatytų saugumo priemonių (dėvi nosį dengiančias veido kaukes arba išlaiko bent dviejų metrų atstumą, laikosi higienos bei rankų dezinfekcijos, šventąją Komuniją priima į ranką etc.). To negalintys laikytis arba jaučiantys Covid-19 virusui būdingus simptomus kviečiami melstis namie arba gydymosi įstaigose.

Melskimės vieni už kitus ir padėkime vieni kitiems!

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune