Svečių namai VILLA KAUNENSIS: darbo ir poilsio pasiūlymas / akcija karantino metui
Paskelbta: 2020-11-23 13:09:24

Gražiausioje Kauno senamiesčio vietoje – tarp Santakos ir Rotušės – įsikūrusiuose Kauno arkivyskupijos Svečių namuose VILLA KAUNENSIS (Rotušės a. 21, Kaunas) šiam karantino metui Jums paruošėme tobulą darbo ir poilsio vietą.

Jei namai tampa biuru, juose pritrūkote erdvės, o turite parengti svarbų projektą ar nudirbti kitus metų galui susikaupusius darbus, o galbūt tiesiog trumpam nuo jų atsitraukti, Jums parengti jaukūs kambariai su greitu internetu, kur galėsite ir dirbti, ir pailsėti, išsivirti kavos (užkandant savu ar užsisakytu maistu), išeiti pasivaikščioti Santakos parke ar jaukiomis Kauno senamiesčio gatvelėmis. Ir visa tai – tik 15 Eur darbo dienai arba vos 55 Eur – darbo savaitei! Mūsų akcija – kad išgyventume karantiną ramiai.

Paskubėkite – vietų skaičius ribotas. 

Apie VILLA KAUNENSIS plačiau www.villakaunensis.lt arba feisbuko paskyroje
Informacija pasiteirauti  mob. +370 616 39 517, el. p. info@villakaunensis.lt

Užsakyti galima:

1) telefonu +370 616 39 517,
2) el. paštu info@villakaunensis.lt,
3) booking.com (užsakymas bus be nuolaidos),
4) žinutės (Whats App, Viber, Messenger ar SMS pirminiam kontaktui, visi būdai per +370 616 39 517 numerį).

 

Ganytojo žodis

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune